Pokrowce samochodowe PRACTIC Nissan Qashqai

485

Nowy

Pokrowce samochodowe szyte na miarę do auta: Nissan Qashqai

Seria: Practic

Roczniki: od 2007 do 2013 r. 

Więcej szczegółów

184,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

KOMPLET POKROWCÓW SZYTYCH NA MIARĘ DO AUTA: 

Nissan Qashqai
ROCZNIKI: od 2007 do 2013 r.


autonabogato.pl bannerautonabogato.pl banner
Dedykowane pokrowce samochodowe PRACTIC POLSKIEJ PRODUKCJI są w całości szytę na miarę do danego modelu samochodu (wszelkie wymiary zostały zdjęte z prawdziwych aut), dzięki czemu są one w 100% dopasowane do oryginalnej tapicerki pod względem konfiguracji jak i rozmiaru. 


Pokrowce cechuje staranne wykonanie oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Po założeniu, pokrowce leżą idealnie, przylegają do foteli, nie ściągają się i nie przesuwają przy wsiadaniu i wysiadaniu (dzięki podbiciu pianką). Samochody służące za wzór były autami z rynku europejskiego. z danego rocznika i w danej konfiguracji dzięki czemu pokrowce są dokładnie przygotowane i dostosowane do danego modelu auta.  

Wszystkie informacje dotyczące danego modelu znajdziecie Państwo w specyfikacji poniżej. 

Pokrowce z serii PRACTIC wykonane są z materiałów tapicerskich w części bocznej pokrowca, w kolorze czarnym oraz materiału żakardowego w części środkowej, o wzorze podobnym do oryginalnych tapicerek foteli.

Wszystkie materiały w całości laminowane są pianką poliuretanową, zapobiegającą przesuwaniu się pokrowców względem foteli.
autonabogato.pl bannerautonabogato.pl banner


autonabogato.pl Pokrowce SZYTE NA MIARE

Schemat pokrówców ELEGANCE

W zestawie znajduje się cały komplet pokrowców na fotele i zagłówki, jak również - zależnie od modelu samochodu - pokrowce na kolumny (nadkola), przednie podłokietniki (w wersjach gdzie wychodzą one z foteli).

Pokrowce nie blokują dostępu do tylnego podłokietnika, posiadają wszyte na wymiar zamki błyskawiczne w miejscu występowania, dzięki którym można swobodnie z niego korzystać (dotyczy modeli z tylnym podłokietnikiem). Zależnie od modelu, pokrowce nie blokują stolików w fotelach - posiadają specjalnie przygotowane miejsca, które należy naciąć aby przełożyć stolik. Szczegóły odnośnie montażu znajdują się w instrukcji produktu.


autonabogato.pl bannerautonabogato.pl Zawarość kompletu

PIERWSZY RZĄD FOTELI:
- 2 pojedyncze fotele
- 2 zagłówki DRUGI RZĄD FOTELI:
- oparcie zamkami 2/1 (mniej za kierowcą)
- siedzisko całe
- 3 zagłówki nachodzące na kanapę

KOMPLET POKROWCÓW SKŁADA SIĘ Z NASTĘPUJĄCYCH ELEMENTÓW: 

2 pokrowce na przednie fotele
- 2 pokrowce na przednie zagłówki
- pokrowce na tylną kanapę
- 3 pokrowce na tylne zagłówki
- instrukcja montażu
- opakowanie (walizka)
- komplet haczyków montażowych


autonabogato.pl bannerautonabogato.pl bannerautonabogato.pl Pokrowce ELEGANCE wzor P1


autonabogato.pl bannerautonabogato.pl bannerautonanbogato.pl Dlaczego warto wybrać nasze pokrowce?


autonabogato.pl BEZPIECZENSTWO

Nasze pokrowce posiadają specjalne, bezpieczne szwy dla poduszek AIRBAG, dzięki czemu przystosowane są do samochodów zarówno z bocznymi poduszkami powietrznymi w fotelach, jak i do standardowych siedzeń. Dzięki zastosowaniu specjalnego szwu zakrywają fotele w całości, nie zakłócając pracy AIRBAG-ów. Rozwiązanie to zostało wielokrotnie przebadane oraz jest certyfikowane.

Badania potwierdzone certyfikatem bezpieczeństwa zostały wykonane przez Przemysłowy Ośrodek Motoryzacji (PiMOT) z siedzibą w Warszawie,który zatwierdził bezpieczeństwo produktu, wydając cetyfikat bezpieczeństwa "B".


Pokrowce auto na bogato - airbag                 Pokrowce autonabogato certyfikat                Pokrowce autonabogato certyfikat

autonabogato.pl Kliknij, by powiększyć


autonabogato.pl WYSOKA JAKOŚĆ

Pokrowce wykonane są z wysokiej jakości dzianiny welurowej oraz wytrzymałej, tapicerskiej dzianiny poliestrowej w bocznych częściach. Dodatkowo wzmocnione są pianką i podszewką. Dzięki temu są trwałe i miłe w dotyku. Materiał z którego są wykonane jest łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. Wysoka jakość ich wykonania zapewnia długą trwałość. Doskonale odświeżą wygląd każdego samochodu i zabezpieczą fotele.


autonabogato.pl DOKŁADNE DOPASOWANIE

Pokrowce są szyte na miarę do konkretnego modelu auta, dzięki czemu idealnie pasują do oryginalnych foteli. Komplet zawiera pokrowce na wszystkie fotele i zagłówki w Twoim aucie. Pokrowce przystosowane są także do systemu dzielenia tylnej kanapy - dokładnie takiego jaki występuje w Twoim samochodzie. Dzięki temu będziesz mógł złożyć siedzenia bez potrzeby zdejmowania pokrowca. 

Ze względu na zróżnicowane miejsca występowania otworów na tylne zagłówki, pasy, klamki itp., (co jest uzależnione m.in. od wersji wyposażenia oraz pochodzenia samochodu) otwory należy wykonać samemu, po uprzednim dopasowaniu i montażu pokrowca.

Pokrowce wykonane są z dzianin nieprujących się, dzięki czemu nie ulegają one uszkodzeniu.

Prawidłowy montaż przy użyciu tej metody gwarantuje idealne dopasowanie pokrowców względem foteli dzięki czemu są one nie do odróżnienia od oryginalnej tapicerki.

autonabogato.pl OCHRONA FOTELI I LEPSZY WYGLĄD

• Chronią fotele przed zabrudzeniami,
• Chronią fotele przed zniszczeniem,
• Wpływają na dłuższą żywotność wnętrza samochodu,
• Wpływają korzystnie na wygląd wnętrza samochodu.


autonabogato.pl ISOFIX

W modelach samochódów posiadających zaczepy fotelików ISOFIX, nasze pokrowce nie zasłaniają ich.


autonabogato.pl WYGODNE OPAKOWANIE

Zakupione pokrowce otrzymasz w praktycznym opakowaniu, dzięki czemu mogą być świetnym prezentem.

autonabogato.pl Pokrowce ELEGANCE opakowanie


autonabogato.pl PRODUKOWANE W POLSCE

Kupując polskie produkty wspierasz naszą gospodatkę i tworzysz nowe miejsca pracy.


Pokrowce autonabogato PRODUKT POLSKI


autonabogato.pl GWARANCJA JAKOŚCI

Idealne wykonanie oraz odwzorowanie kształtów oryginalnej tapicerki gwarantuje nieporównywalną jakość w stosunku do innych pokrowców dostępnych na rynku. Każdy element tapicerki, (zależny od danego modelu samochodu) został uwzględniony oraz wykonany jako oddzielna część, dzięki czemu pokrowce tej linii zapewniają pełną funkcjonalność oraz są w 100% zgodne z fabrycznymi fotelami. autonabogato.pl bannerautonabogato.pl banner